درخشش شهرستان درمیان در مسابقات کاراته خراسان جنوبی

درمیان امروز – گروه ورزش / مسابقات کاراته خراسان جنوبی سبک کیوکوشین ساکاموتو جام شهید بصیری پور به میزبانی شهرستان درمیان پایان یافت. در این مسابقات که در سالن نجابت اسدیه برگزار شد، در رده سنی خردسالان تیم درمیان، در رده نونهالان بیرجند، در رده نوجوانان قاین، در رده جوانان درمیان و در رده سنی بزرگسالان تیم زیرکوه عناوین برتر را از آن خود کردند.
فریدون فیروزی، رئیس سبک کیوکوشین ساکاموتوی ایران و خاورمیانه در حاشیه برگزاری این مسابقات، سطح کیفی این رقابت ها را خوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به استعدادهای خوب و مثبت خراسان جنوبی در این سبک و با توجه به اینکه سال آینده اعزام برون مرزی به کشور ژاپن برای شرکت در مسابقات بین المللی را داریم ۳ سهمیه را بدون انتخابی برای ورزشکاران این مسابقه اختصاص دادیم تا قبل از مسابقات بین المللی برای شرکت در اردوهای تیم ملی شرکت کنند.
مدیر ورزش و جوانان درمیان نیز گفت: در این مسابقات ۴۸۵ ورزشکار در رده‌های مختلف خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از هفت شهرستان استان با هم به رقابت پرداختند. علی سیادت افزود: در بخش خردسالان به ترتیب شهرستان های درمیان، بیرجند و فردوس به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. وی بیان کرد: همچنین در بخش نونهالان به ترتیب بیرجند، زیرکوه و قاین و در بخش نوجوانان قاین، خوسف و نهبندان به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
مدیر ورزش و جوانان درمیان گفت: در بخش جوانان به ترتیب شهرستان های درمیان، نهبندان و فردوس و در بخش بزرگسالان به ترتیب زیرکوه، درمیان و خوسف اول تا سوم شدند. گفتنی است ۱۶نفر این مسابقات را داوری کردند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*