در اولین یادواره شهدای گمنام هنگ مرزی گزیک تأکید شد: نمایندگان دغدغه مشکلات مردم را داشته باشند/ بصیرت لازمه ادامه راه شهدا

درمیان امروز – گروه خبر / معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی با بیان اینکه برخی از خواص این چند سال نشان دادند که رفوزه شدند، گفت: ما امروز درگیر جنگ اقتصادی هستیم و نمایندگان باید دغدغه مشکلات مردم را داشته و برای رفع آنها تلاش کنند. حجت‌الاسلام علی اکبرپور در اولین یادواره شهدای گمنام هنگ مرزی گزیک شهرستان درمیان افزود: نمایندگان باید دغدغه کارخانه‌های تعطیل شده و حقوق معوقه کارگران را داشته باشند. وی ادامه داد: انقلاب ما پشتیبانی دارد که سایر کشورها ندارد پشتوانه انقلاب ما خون شهداست و این پشتوانه بسیار متفاوت است.وی بیان کرد: درخت چهل ساله انقلاب ما امروز شاخه‌های سایه افکنش نه تنها امنیت ما را تأمین می‌کند بلکه در سایه این انقلاب کشورهای دیگر نیز به امنیت رسیده‌اند.به گفته وی امنیت ما مرهون خون شهدا و خانواده‌های آنها است و درست است که ما در کشور مشکل داریم اما بالاترین نعمت امنیت است که این را مدیون خون شهدا هستیم.

شهدای مدافع حرم و مدافع وطن امنیت ساز هستند
حجت‌الاسلام اکبرپور عنوان کرد: برخی نمی‌فهمند که امنیت ما ریشه در کجا دارد؟ شهدای مدافع حرم و مدافع وطن امنیت ساز هستند. وی با بیان اینکه دور تا دور ما را آتش فتنه فرا گرفته است، گفت: امروز امنیتی که ما داریم مدیون خون شهدا است. وی گفت: این خون شهدا بود که باعث شده امروز ما با امنیت بر مسند مسئولیت بنشینیم، امروز بصیرت لازمه ادامه راه شهدا است.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان‌جنوبی گفت: لازمه ادامه و فهم این مسیر بصیرت است، هر کسی که مسئولیت و برخورداری بیشتری دارد باید بداند که دِین او بیشتر است.
حجت‌الاسلام اکبرپور با بیان اینکه شهید نمی‌میرد، اظهار کرد: مرده آن است که امروز از درخت تنومند انقلاب بهره‌مند شده و به جای اینکه به خانواده شهدا ادای احترام کند همه هم و غم او قدم زدن پشت سر افرادی است که خود هم نمی‌داند که مسیر آنها کجاست. وی اظهار کرد: در این منطقه شیعه و سنی با وحدت دست به دست هم داده که انقلاب و ارزش‌ها بماند.

خیلی از خواص و نخبگان قدر ارزش‌ها را نمی‌دانند
وی گفت: خیلی از خواص و نخبگان قدر ارزش‌ها را نمی‌دانند و در بسیاری از موارد توده مردم از نخبگان جلوتر هستند.حجت‌الاسلام اکبرپور بیان کرد: در فتنه ۸۸ هدف براندازی نظام به هر قیمتی بود چرا که برخی‌ها با چراغ سبز نشان دادن دشمن دل خوش کرده و به بهانه انتخابات اصل نظام را نشانه گرفته بودند.

خواص بی بصیرت
وی تصریح کرد: خواص بی بصیرت در طول تاریخ ضربه‌ای به این کشور زدند که انسانیت، اسلامیت و بشریت تا قیام قیامت جامعه انسانی شرمنده بی بصیرتی خیلی‌ها باید باشد.

برخی از مسئولان اولویت‌های اصلی مردم را درک نکرده‌اند
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان‌جنوبی گفت: برخی از مسئولان ما نمی‌دانند که اولویت‌ها چیست و حرف از اینترنت‌دار شدن روستاها می‌زنند در حالیکه امروزه اولویت اصلی در روستاها آب است نه اینترنت. حجت‌الاسلام اکبرپور اظهار کرد: هرگاه از ولایت پیروی کنیم موفق و هر گاه پیروی نکنیم متضرر خواهیم شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*