بستر پرداخت الکترونیکی صدقات در شهرستان درمیان فراهم است

در میان امروز_ دهقانی/ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) درمیان گفت: مردم می توانند صدقات خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند. احمد بصیری پور به ضرورت ساماندهی صندوق‌های صدقات اشاره کرد و افزود: ترویج پرداخت صدقات الکترونیکی، پیامکی، اینترنتی و کارت‌های اعتباری در اولویت کاری کمیته امداد قرار دارد زیرا پرداخت صدقات به روش پیامکی و الکترونیکی کم هزینه تر و سریع تر از روش سنتی است.
وی بیان کرد: مردم شهرستان درمیان در ۹ ماهه نخست امسال مبلغ ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان صدقه پرداخت کردند که بیش از ۲۶ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان آن از محل اعانات مردم در بیش از ۲۷۷۵ صندوق صدقات سطح شهرستان است و باقی مانده آن از طریق آنی پرداخت، شبکه شتاب و دستگاه pos به صورت الکترونیکی و همچنین سامانه های الکترونیکی برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف منطقه جمع آوری شده است.
وی در ادامه گفت: مردم شهرستان درمیان می‌توانند با استفاده از دستگاه های خودپرداز، اینترنت، دستگاه کارتخوان عمومی(pos) و از طریق نرم افزارهای سکه، بله، سنا و تلفن های همراه به پرداخت الکترونیکی کمک‌های نقدی خود را به محرومان و نیازمندان شهرستان پرداخت نمایند. بصیری پور افزود: در ۹ ماهه نخست امسال حامیان و خیران بیش از ۴۷۵ میلیون تومان برای کمک به ۳۳۲ فرزند یتیم و ۴۰۴ فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد شهرستان درمیان پرداخت کردند. رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در میان با اشاره به رشد قابل توجه پرداخت الکترونیکی صدقه در ۹ ماهه نخست امسال گفت: سامانه الکترونیکی#۰۵۶۱*۸۸۷۷* آماده دریافت کمک های مردمی و صدقات و سامانه الکترونیکی#۰۰۳۹*۷۴۱* و شناسه واریز ۳۹۱۰۰۱۰۷۴۲۵ برای کمک به ایتام و محسنین می‌باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*