۱۱۹ طرح عمرانی شهرستان درمیان آماده افتتاح است

درمیان امروز – فروزان / فرماندار درمیان گفت: ۱۱۹ طرح عمرانی با اعتبار ۵۵ میلیارد و ۳۸۳ میلیون تومان در این شهرستان آماده افتتاح است که دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
به گزارش درمیان امروز، محمد بشیری زاده افزود: از این تعداد ۱۰۵ طرح روستایی و ۱۴ طرح شهری است که با افتتاح آنها برای ۳۱ نفر اشتغال ایجاد می شود.
وی بیان کرد: ۱۷ هزار و ۴۹۰ نفر در چهار شهر و ۷۷ روستای شهرستان درمیان از مزایای افتتاح این تعداد طرح عمرانی و زیربنایی برخوردار می شوند.
وی ادامه داد: افتتاح عملیات گازرسانی به ۲۱ روستای شهرستان با اعتبار ۲۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، باند دوم جاده اسدیه – بیرجند با اعتبار ۱۴میلیارد و ۱۲۴ میلیون تومان، افتتاح ۲طرح آبخیزداری با اعتبار یک میلیارد تومان، مرمت قنوات و اجرای سامانه نوین آبیاری با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان و توسعه و ایجاد شبکه های برق با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان از مهمترین طرح های افتتاحی شهرستان در دهه فجر است.
بشیری زاده ادامه داد: همچنین در دهه فجر پنج طرح اشتغال به نمایندگی از ۷۷طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری شهرستان با پرداخت سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات به بهره برداری می رسد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*