فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان مطرح کرد: معجزه انقلاب اسلامی در شکوفایی و سازندگی کشور/ اجرای ۱۱۰ عنوان برنامه در آستانه ۴۰سالگی انقلاب اسلامی

درمیان امروز- دهقانی / فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان گفت: انقلاب اسلامی ایران با تأسی به معارف ناب اسلامی، وحدت کلمه مردم ایران و همچنین رهبری امامین انقلاب، در چهار دهه گذشته با وجود تمام دشمنی ها و محدودیت های ایجاد شده از طرف قدرت های استکباری،‌ امروز در جایگاه رفیعی قرار گرفته است که دوست و دشمن به آن اذعان دارند.
سرگرد فاطمی نسب در نشست خبری به مناسبت دهه فجر افزود: منطق انقلاب اسلامی باز کننده جاده پیشرفت ایران در همه عرصه ها بوده و الهام بخش آینده ای روشن و امید بخش برای همه ملت های مظلوم و ستمدیده است. وی بیان کرد: فرارسیدن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، فرصت مغتنمی برای بازخوانی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در حوزه‌های گوناگون می‌باشد و هرچه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی فاصله گرفته شود، اهمیت پرداختن به موضوع دستاوردهای انقلاب اسلامی و اهمیت تبیین دستاوردها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی بیشتر می‌شود.
وی گفت: یکی از اهداف راهبردی دشمنان در جنگ نرم علیه انقلاب و جمهوری اسلامی، ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه و به‌ویژه در نسل جوان نسبت به آینده از طریق سیاه‌نمایی، بزرگ کردن مشکلات، زیر سؤال بردن و یا کم‌ارزش جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و ناکارآمد نشان دادن نظام دینی است.
وی تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند تا از طریق قدرت رسانه‌ای خود، جلوی درک واقعیات انقلاب اسلامی و دستاوردهای ارزشمند جمهوری اسلامی را از سوی جوانان ایرانی گرفته و با نوع واقعیت‌پنداری برای آنان، در پشتوانه‌های مردمی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خلل وارد سازند. وی افزود: دشمن از طریق ایجاد شبهات مختلف سعی دارد دستاورد های انقلاب اسلامی را نزد افکار عمومی تضعیف کند.
فرمانده سپاه درمیان خاطرنشان کرد: دستاوردهای چهل ساله‌ انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف، موضوعی است که جای هیچ شک و تردیدی در آن نیست و در واقع، با نگاه به وضعیت گذشته و حال کشور، به راحتی می‌توان معجزه‌ انقلاب اسلامی در شکوفایی و سازندگی کشور را مشاهده کرد.
سرگرد فاطمی نسب عنوان کرد: یک نمونه از عرصه هایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دستاوردهای قابل توجه برای ایران اسلامی به همراه داشته، ‌حضور منطقه ای جمهوری اسلامی ایران و همچنین عزت و اقتدار است که ایران اسلامی به برکت مجاهدت امام راحل(ره) و شهدا بدست آورده است.
وی ادامه داد: بر همین اساس، امروز و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ‌به لحاظ میزان نفوذ و اثرگذاری، جمهوری اسلامی ایران از مهم ترین قدرت های منطقه محسوب می شود که هیچ کشوری حتی قدرت های پوشالی غربی هم نمی توانند ادعا کنند در ساختار سیاسی ایران اسلامی تأثیر گذارند و کوچکترین دخالتی دارند.
وی بیان کرد: این مهم دارای دستاوردهای گوناگونی است که نشان می دهد منطق کلی جمهوری اسلامی ایران برای حضور منطقه ای، در طول ۴۰ سال گذشته مبنای درستی داشته است.
سرگرد فاطمی نسب از اجرای ۱۱۰ عنوان برنامه در آستانه ۴۰سالگی انقلاب اسلامی در شهرستان درمیان خبرداد و گفت: برگزاری مراسم ورود حضرت امام خمینی (ره)، یادواره های شهدا، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا،برپایی نمایشگاه، برگزاری نهضت روشنگری با موضوع تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، اعزام گروه جهادی، میز خدمت، برگزاری محافل انس با قرآن کریم، ایستگاه صلواتی، برگزاری مسابقات ورزشی و کتابخوانی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و… از برنامه های دهه مبارک فجر می باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*