سیل در شهرستان درمیان ۳کشته برجا گذاشت

درمیان امروز – دهقانی / رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان گفت: درکلیه شهرستان های استان بارش شدید باران را داشتیم که این بارش شدید در شهرستان درمیان باعث بروز سیل و جان باختن سه نفر شد.
جواد مرادی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی تویوتا دوکابین که قصدعبور از مسیر رودخانه را داشته دچار واژگونی شد و نیروهای امدادی که از ساعات نخست این حادثه با آمادگی قبلی که داشتند و در آماده باش کامل بودند سریعا به مناطق سیل زده اعزام شدند. وی اظهار کرد: پنج تیم عملیاتی سیلاب که به منطقه اعزام شده بودند پس از جستجو در ساعت ۱۶:۱۵ جسد یک زن را پیدا کردند که پس از تحویل دادن به اورژانس، عملیات جست و جو برای پیدا کردن دو مفقودی دیگر ادامه پیدا کرد. وی ادامه داد: با توجه به تاریکی هوا و پایین نیامدن سطح سیل، عملیات جست و جو و نجات به صبح روز بعد موکول شد که چهار تیم از شهرستان درمیان، تیم آنست و یک تیم جست وجو و نجات از استان با روشن شدن هوا مجدد به منطقه اعزام شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان در ادامه گفت: در ساعت ۶:۴۵ دومین مفقودی در فاصله ۵کیلومتری از محل حادثه و سومین مفقودی در فاصله ۱۰کیلومتری از محل حادثه پیدا شدند. مرادی از مردم خواست در زمان بارندگی ها از رفتن و تماشا کردن و عبور کردن از مسیر رودخانه در زمان بارندگی های شدید و عبور از سیل جدا خودداری کنند.
وی بیان کرد: با تلاش تیم های امدادی جمعیت هلال احمر، اجساد ۲ نفر مفقودان در سیلاب پیدا شد و به ۳۰ نفر گرفتار در سیلاب در روستای گاویج شهرستان امدادرسانی شد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*