مردم به کمپین« بهبود رفتارهای ترافیکی » پیوستند

درمیان امروز – بیش از ۱۸۰ نفر با مراجعه به پست های ایمنی و سلامت نوروزی از خدمات و فضاهای ایجاد شده توسط جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان بهره مند شدند. به گزارش درمیان امروز، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان گفت: از ابتدای اجرای طرح پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی که از ۲۸اسفند۹۷ آغاز شد حدود ۱۸۰ نفر از پست جوانان شهرستان درمیان دیدن کردند.
جواد مرادی افزود: در این طرح در پست جوانان ۴۰۰ فر از اعضای جوان آموزش دیده، آمادگی آن را داشتند که بتوانند به مسافرین نوروزی خدمات ارائه دهند. وی ادامه داد: در کنار پست نوروزی ایستگاه سلامت، خیمه نماز وفضای دوستدار کودک نیز برپا شد تا مسافران بتوانند از این خدمات بهره مند شوند. وی اظهار کرد: بیش از ۱۸۰ نفر از پست شهید محمد علی رجایی اسدیه دیدن کرده اند که حدود ۴۰نفر کودک از فضای دوستدار کودک، بیش از ۷۰ نفر از خدمات ایستگاه سلامت و بیش از ۴۰ مسافر نیز از خدمات راهنمایی جهت عزیمت به مناطق تفریحی و باستانی استفاده کردند و در این مدت ۲۵۰نسخه از اقلام بروشور و نقشه و بیش ۱۵۰جعبه کمک های اولیه انفرادی در بین مراجعه کنندگان در این پست توزیع شد. مرادی ادامه داد: مسافرین نوروزی با مراجعه به پست نوروزی شهید محمد علی رجایی به کمپین بهرفت «بهبود رفتارهای ترافیکی » پیوستند و همچنین با امضای میثاق نامه این طرح قول دادند که سرعت مجاز را رعایت کنند، سبقت بیجا نگیرند، کمربند ایمنی ببندند، در هنگام رانندگی از تلفن همراه استفاده نکنند، و در موقع خواب آلودگی توقف نموده واستراحت کنند حتی اگر اندک فاصله ای تا مقصد باقی مانده است و دیرتر می رسم اما خانواده ای را عزادار نمی کنم.
گفتنی است جمعی از مسئولان از جمله فرماندار درمیان، نماینده مجلس، امام جمعه درمیان، فرمانده سپاه درمیان و … از این ایستگاه ها دیدن و میثاق نامه را امضا کردند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*