فرماندار در دهگردشی روستاهای بخش مرکزی خبر داد: آبرسانی به ۱۳ روستای درمیان در دستور کار

درمیان امروز- گروه خبر / فرماندار درمیان و نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، بخشدار مرکزی، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین ادارات با حضوردر روستاهای خلف، دره چرم، محمدیه و نخاب ضمن دیدار با مردم ، به بررسی مشکلات روستاها پرداختند. فرماندار درمیان در دهگردشی گفت: آبرسانی پایدار به ۱۳ روستای شهرستان درمیان در دست انجام است.
محمد بشیری زاده افزود: آبرسانی به این روستاها از محل مجتمع های آبرسانی کلاته ملا، فخرود و خونیک چهارتنگ انجام می شود. وی بیان کرد: آبرسانی به روستاهای گیت، نوغاب، آنیک، ممند، نخاب، سیدان، ذکری و جلاران در هفته دولت سال جاری به بهره برداری می رسد و آبرسانی به روستاهای درمیان، فورگ، اره فورگ، سرو و محمدیه تا پایان امسال انجام خواهد شد. فرماندار درمیان گفت: همچنین آبرسانی به روستاهای نگینان، سرخنگ و آویشک از محل مجتمع آبرسانی کلاته ملا در دستور کار قرار دارد. وی افزود: در روستاهای محروم شهرستان از جمله ذکری، جلاران و گل نی نیز اقدامات محرومیت زدایی خوبی در حال انجام است و ۶۴ واحد مسکونی برای این روستائیان با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان احداث شده است. بشیری زاده اظهار داشت: همچنین گازرسانی به تعداد زیادی از روستاهای درمیان در دست انجام است و تا پایان امسال ۹۵ درصد روستاهای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
وی گفت: مسئولان شهرستان با همدلی و تعامل برای مشکلات و خواسته های مردم مجدانه در حال تلاش هستند و خدمت رسانی و پیگیری مشکلات مردم وظیفه اصلی مسئولان است. وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «رونق تولید» ادامه داد: رونق تولید راهگشای حل مشکلات اقتصادی کشور است و همکاری، همراهی و هم افزایی مردم و مسئولان موجب رونق و توسعه اقتصادی می‌شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*